Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a végleges...

Aniangyal88 kérdése:

Mi a véleményetek a végleges szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak a véleményét várom, akik már átestek ilyen kezelésen. Tudjátok ajánlani? Ha igen, melyik klinikát/központot? Érdekelnének a valós veszélyek és hátrányok is.
2011. jún. 16. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én IPL-en voltam. 11 kezelésen vagyok túl. azt igazából elmondhatom hogy kevesebb lett meg vékonyabbak, de nem vagyok megelégedve. semmi veszélye nincs, csak drága és nem valami hatásos. a lézeres kezelést meg még inkább nem ajánlanám mert az viszont maradandó égésnyomokat okozhat, járt már így az egyik barátnőm. meg az még drágább és nem feltétlenül hatékonyabb
2011. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A természet ellen nem érdemes harcolni :/
2011. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!