Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 lány vagyok és piros...

18 lány vagyok és piros pattanás szerüségek jönnek kifele a dekoltázsomon. Nagyon zavar ötletek házi praktikák?

Figyelt kérdés
államtól lefele egészen a dekoltázsomig piros pattanások de ezek nem "olyan átlag pattanások" mint az arcomon házi praktika érdekelne. Valaki valami ötlet?itt a nyár strand,stb.. és én meg tele vagyok ezekkel :(
2011. jún. 16. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A melegtől van.Szellős ruha és,ha egy mód van rá radírozd.Esetleg,ha van pakolásod otthon az is jót tesz ellenük.
2011. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én egyet tudok javasolni és pedig azt h sokat napozzál s helyre jön nekem a hátamon voltak s helyre jött
2011. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii (:
2011. jún. 18. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kezemen es a vallamon jelentek meg . nem tuntel el semmifele pakolassal . nekem is jol jonne par tipp . bocsi kerdezo , hogy en is erdeklodok
2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

semmibaj direkt azért van hátha valaki tud valamit (:Hát én találtam egy "pakolást" a következöböl áll:

Egy csomó petrezselyemzöldet tegyünk egy forró vagy felforrt teli tálba, takarjuk le, hagyjuk kihülni. Naponta többször használjuk ezt. :D


Én ezt csinálom és ha mintha segitene (:

2011. jún. 19. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, adok pár tippet :)

Házi praktikát nem tudok sokat, de az élesztős pakolást szerintem kipróbálhatnád. Arcra szokták javasolni, de biztos dekoltázsra is jó. Annyi tejet adj az élesztőhöz, hogy kenhető legyen, ne folyjon le rólad. 15-20 perc után mosd le.

Én fogkrémet szoktam kenni a pattanásokra, ha nincs más.

2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!