Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mitől lehet? Elszúrt...

Ez mitől lehet? Elszúrt valamit a kozmetikusom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön arckezelésen voltam (nem először) és olyat tapasztaltam, amit eddig soha. Brutálisan bevörösödtem, begyulladt az állam és kisebesedett. Nem vagyok az a durván pattanásosodó, volt 1-2 az államon, meg a fekete miteszerek. (mivel régebben voltam már)

Nem nagyon használok alapozót, mivel átlagban tiszta a bőröm, de most folyamatosan kenni kell, ha megyek valahova, mert nagyon csúnya. Sebes, vörös foltos, meg mintha piros csíkok is lennének. A régebbiek sokkal gyorsabban elmúltak.

A kozmetikusom szúrt el valamit (gondolkodtam azon is, hogy annak az oka, hogy műkörömmel nyomkod), vagy csak mélyebbek voltak a pattanások, miteszerek?


2011. jún. 18. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mosott alaposan kezet...műköröm alá rengeteg kosz tud bemenni:S Szerintem nem volt meg a megfelelő higiénia:((
2011. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, általában nekem is bevörösödig az arcom, de a seb már gáz,szerintem.én visszamennék a kozmetikusodhoz, vagy ha az nem segít, akkor egy másikhoz.és lehet, hogy az alapozó most nem olyan jó ötlet, mert ki tudja,nem árt-e a sebeknek
2011. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tuti nem a piszkos kéztől. Előtte lemosta az arcomat is, illetve ő is kezet mosott + egyy rongyal (vagy valami gézzel) nyomkod. A seb nem olyan dúrva, de nekem még sosem volt ilyenem. :S Szépen gógyul, de csúnyán látszódik még mindig.
2011. jún. 18. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne használj alapozót, szerintem.
2011. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne használj alapozót. és normális dolog, hogy pár napig vörös leszel, a sebről nem tudok nyilatkozni, nem látom.
2011. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor alapozó félre, szerencsére nem megyek holnap sehova, meg itt a nyár! :)
2011. jún. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!