Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy éve vasalom a hajam és...

Egy éve vasalom a hajam és most nem göndörödik be annyira, mint régen. Lehet ez a hajvasalás miatt? Ha abbahagyom akkor megint olyan göndör fog nőni, mint régebben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges, hogy a hajvasalótól van de ha abbahagyod a vasalást vágass a végéből,hogy egészséges legyen a hajad és utána ne vasald csak ha nagyon muszáj, és talán majd olyan lesz amilyen volt.
2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy én azt szeretném hogy annyira legyen egyenes, mint most.
2011. jún. 19. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
nem azt akarod, hogy úgy göndörödjön mint régen ?
2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, hanem hogy olyan egynese(ebb) maradjon mint most... Most nincs vasalva és most mostam meg. De már amúgy 1 éve vasalom, és hát lehet, hogy a haj belső szerkezetét megváltoztatta? És hát ha meg nő az milyen lesz? Göndör? Mert azt akarom, hogy olyan nőjön mint amilyen most.
2011. jún. 19. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton haladsz afelé, hogy teljesen tönkretedd a hajad egészséges szerkezetét. Persze, ha erős, akkor nem lesz gond. Végülis 1 éve csinálod. Attól függ amúgy, hogy mennyit szoktad használni. DE! mindenhol megvan írva, hogy a hajvasalás tönkreteszi a hajat. A hajszálakban a rostokat, ami fényessé és erőssé teszi a hajat, na azt melegíted fel szépen, és roncsolod szét. Én is megjártam, mostanra már nincs semmilyen tartása a hajamnak:-) Plusz vékonyabb is lett. Szerintem tegyél le róla. Fogadd el, hogy göndör hajad van. Én bármit megtennék érte, hidd el az is szép tud lenni. Én is elfogadtam,hogy egyenes a hajam pedig hidd el, szögegyenes semmi nem marad meg benne.

Egyébként a kérdésedre a válasz: Igen, könnyen lehet, hogy újra befog megint göndörödni. Lehet csak pár nap múlva, vagy 1 hét múlva. De mivel ez a hajtípusod(göndör) ezért szerintem mindig olyan lesz.

2011. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
göndör hajad nő ez genetikai dolog, Ha használtál szilikonos hajápolót, az lehet beleolvadt a hajadba, és akkor ugye egyenesen tartja, de attól nagyon töredezett lesz előbb utóbb.
2011. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!