Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érhetném el ezt a hajszín...

Hogy érhetném el ezt a hajszínt? Vöröses szőke

Figyelt kérdés

strawberryblondehaircolor.org/wp-content/uploads/2010/09/Strawberry-Blonde-hair-color.jpg

alapból elég seszínű a hajam. tavaly befestettem tartós színezővel pirosra, olyan lett, mint a dobozon. most le kell majd szívatni? az amúgy menmyibe kerül?


2011. jún. 20. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Na te is tudsz linkelni...fail.

Amúgy meg fodrász...ő megcsinálja neked ilyenre.

2011. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, mobilról írtam, és talán ha vennéd a fáradtságot, két kattintásodba kerülne megnézni a képet. De persze tudom, hogy ez meghaladja az értelmi képességeidet, semmi gond. Elvégre az társadalomnak el kell viselnie titeket is, hiszen ma már nem divat ledobálni kölyköket Taigetoszról, pedig szerintem sokkal jobban járnánk. És képzeld, tudom, hogy mit csinál a fodrász, de még sose sikerült olyan hajat összehoznia, amit akartam volna, ha mégis, akkor talán nem írtam volna ki a kérdést. Jól van, tudom, hogy te nem vagy képes használni az agyadat, de akkor már ne ugass bele mások dolgába. :)
2011. jún. 20. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen festéket nem lehet kapni. Szóval nyomtasd ki a képet és irány a fodrász :D
2011. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

pont ugyan ilyen a hajam színe.

nekem igaz hogy ez első festés volt ,de a szőkéről tökéletesen ugyan ilyenre változott.. a festék amivel megcsináltam : [link]

szerintem lehetséges hogy azt a színt kapod amit én :D

2011. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nyugodj meg megnéztem a képet,azért írtam hogy menj el fodrászhoz,mert bolti festékkel ezt szinte biztos hogy nem tudod megcsinálni..főleg nem piros hajra.
2011. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
-_- A hajam már jó régóta nem piros, csak tartós színező volt.
2011. jún. 21. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök mind1,bolti festékkel nem fogod tudni megcsinálni...szőkét alapból macerás csinálni otthon,nagyon kell vigyázni hogy ne legyen sárga meg stb...de ezt meg főleg,mivel vöröses árnyalata is van...jobban jársz a fodrásszal hidd el,ő tutira szépen megcsinálja,aztán ha kész lehet hogy tud ajánlani festéket amivel már csak a töveket kell majd festened.
2011. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!