Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » At kentem a pattanasos,...

At kentem a pattanasos, miteszeres, tag porusu, zsiros arcom 40%-os citromlevel. Jol tettem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tettem volna.A pattanás eleve gyulladt felület,a citromsav még jobban kimarja és még pirosabb lesz.
2011. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most mit csinaljak?
2011. jún. 21. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosd le. Én mindig élesztős pakolást teszek fel, amibe rakok egy kis mézet is (mert gyulladáscsökkentő). Az élesztő mehet belsőleg is, úgy még hatékonyabb. A pakolás előtt gőzölhetnél is, akár sima vízzel vagy kamillateával is. Azután tedd csak fel a pakolást.
2011. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,használj inkább fertőtlenítő hatású termékeket.
2011. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az élesztő nem használ
2011. jún. 23. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha minden nap eszel egy csipetnyit, hidd el jobb lesz! Én két hete voltam pont kozmetikusnál nyomkodáson, és eszem az élesztőt is és így most egyetlen pattanásom sincs! A kozmetikushoz kb. 2 havonta szoktam járni, de megéri az a 3000ft.
2011. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyek élesztőt?

de hoogy?

2011. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az élesztőben B-vitamin van ami további gyulladás előidézője.Ha zsíros a bőr,használj agyagpakolást,teafaolajasat.Ezek felszívják a faggyút és fertőtlenítenek is.Radírozd rendszeresen és ami olyan miteszer otthon is eltávolíthatod.
2011. jún. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!