Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hazi hatekony modszerek...

Milyen hazi hatekony modszereket ismertek barnulasra, ha feher a borom es eleg nehezen barnul?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon érzékeny a bőröm. eddig mindig leégtem és le is hámlottam, sosem barnultam le.

DE az utóbbi időben ugy csináltam hogy több időt többször mentem a napra kevés időre, először 10perc késöbb 20 stb.

és naptejjel!

És ha 1x lebarnulsz és nem hámlasz utána már bátrabban napozhatsz! Utána egyél sárgarépát az megtartja a barnaságot

2011. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barbara (Shana) ***** válasza:
100%

Szia!


Persze bőrtípustól is függ, de "könnyebben" és szebben barnulsz, ha sok sárgarépát eszel.

Szép napot!

2011. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha feher a borod es nehezen barnulsz nagy ivben keruld a napozast es a szolariumot is.Lehet kapni onbarnito kremeket amitol 1-2 arnyalattal sotetebb lessz a borod. En kulfoldon elek szerencsere itt senkit nem erdekel ha hofeher borrel megyek a beachre.Mindig hasznalok napfenyvedot mert szernitem jobb az egeszseges feszes feher bor mint , a napozastol rancos szeplos bor ,esetleg bor rak. Sok sztarnak ,modellnek van porcelan feher bore es gyonyoruek.Tudom hogy otthon nehezebb mert nagyon divat a barna bor ,de nem muszaj kovetni a divatot. Latom azokat a 40 eseket akik rendszeresen napoznak 10 evvel oregebbnek latszanak a koruknal.
2011. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ne felejtsuk el azt sem hogy azok a sztarok akiknek a boruk "porcelanfeher" azok apoljak az arcukat,kenik alapozoval meg pirositoval..hogy legyen porcelan.Ahoz kell legyen olyan szinu alapozod..meg hogyha barna vagy akkor nem muszaly kennd magad mindenfele kence-fincevel..amik ugyan foloslegesek.:D
2011. jún. 24. 10:39
 5/5 anonim válasza:

utolso vagyok

Ne ertsd felre en is szeretnek barna bort ,de ha egyszer feherborunek szulettem ,ezt kell szeressem.

Es igen, meg kell valogatnom hogy mit vegyek fel hogy ne ugy nezzek ki mint egy felhalott.

De nem szoktam magam agyon festeni ahhoz hogy kinezzek valahogy.

Bocsanat ha megsertettelek valamivel nem allt szandekomban

2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!