Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék a szemem és barna a...

Kék a szemem és barna a hajam, de bemelíroztattam szőkére. és most szeretném az egészet szőkére festetni. Szerintetek nagyon vad lenne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez most az én véleményem, lehet sokan nem értenek egyet vele:

Szóval nincs különlegesebb a barna haj-kék szem párosnál, mivel a legtöbb barna hajú embernek barna szeme van... A másik, hogy a barna hajat sosem lehet szép szőkére leszívatni, nagyon látszik rajta, hogy természetellenes, és mindenkinek úgy áll, mint a drót, és sárga, meg túl egységes színű, szerintem nagyon undorító, és a hajat is tönkreteszi, kikopni nem fog, csak lenőni...de a lenövés már egy hónap után látszik, és nagyon nem szép, ha valami világosszőke hajnak a töve sötét...szóval kb állandóan festetni kell, ha elhatározod.

2011. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. nagyon szép a barna haj kék szemmel, minden második embernek szőke haja és kék szeme van, szóval szerintem ami neked van az sokkal különlegesebb. és az is igaz hogyha leszivatod a hajad, akkor már nincs visszaút, havonta de lehet h 3 hetente szőkíteni kell, ami már a 2. alkalom után is kicsinálja a hajad, borzalmas lesz tőle. én a helyedben a melírnál messzebb nem mennék.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) és nem 'vad' lenne hanem simán kevésbé különleges mint ahogy most nézel ki szerintem.
2011. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én maradnék a barnánál.
2011. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Befestetheted, ha úgy érzed! Nem feltétlenül lesz természetellenes, csak jó fodrász kell hozzá! Inkább egy fodrászmester! :) És ha kész lesz, akkor 3 hetente jó visszajárni befestettni a tövét! Sok sikert hozzá!!! :)
2011. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kicsit sem gáz! Sztem jól fogsz kinézni! :) Én is itt tartok, melíroztatom már több mint fél éve, most fogom szőkére festetni. Pont azért melíroztattam, hogy ne legyen hirtelen szokatlan a barna haj után. Csak nekem zöld szemem van :) És elég egyszer befestetni, utána már bárki be tudja festeni neked a tövét otthon is, nem kell azért fodrászhoz menni, olcsóbb! :) Sok sikert!
2011. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is barna hajam és kék szemem van.

azon gondolkodom,hogy befestessem e szőkére...

2012. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!