Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtüsző gyulladás?

Szőrtüsző gyulladás?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy borotválkoztam ott... és szerintem szőrtüsző gyulladás van, vagy nem is tudom mert ilyen piros pattanás szerű pöttyök vannak ott és nagyon nem akar elmúlni...

Az biztos hogy nem pattanás


2011. jún. 22. 20:03
 1/5 anonim válasza:
elfog múlni pár napon belül, ha nem akkor menj orvoshoz.
2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipattogott a bőröd a borotválkozástól. Ez általába akkor szokott lenni ha szőr ellen húzod a borotvát.
2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dexy válasza:
Nekem is van ilyen gondom, ott is néha és a lábamon is. Vegyél cink-oxid pasztát. Elég olcsó és mindenre jó : pattanást leszárít, herpeszt, sebet, és ezekre a borotválkozáskor megjelenő piros foltokra is szuper.
2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a pár nap már több hét, és az egyik elég nagy, ha meg piszkálom akkor megdagad (nem akkorára mint a fejem.... de kicsit nagyobb lesz), és olyan vörös lesz mint a szovjetunió zászlója...

Nem tudok semmit venni rá, esetleg ami itthon a háztartásba megtalálható mert édesanyámék olyanok hogy... tehát nem állok oda eléjük és mondom hogy mikor borotválom az intim részeken ilyen meg olyan lesz...

A kérdésből lehagytam: 16/F

2011. jún. 23. 11:48
 5/5 anonim válasza:
Hát akkor szerintem keress rá a neten, hogy nincs e valami krém rá vagy ilyesmi. Azt meg simán megveheted boltba és el fog múlni. :)
2011. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!