Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a szőrtelení...

Mi a véleményetek a szőrtelenítő krémről?

Figyelt kérdés
Nektek bevált?Szeretitek használni?Meddig szokjátok magatokon hagyni hogy hasson?
2011. jún. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Opilcát és Evelynt használtam/használok.Mindkettő jó,én olyan 10 percig legalább,még ha kevesebbet is ír.nem szeretem használni,mert vegyszer szaga lesz a bőrömnek de muszáj.Félig meddig bevált,de a szőr nekem erősödött tőle sajnos.:( Nyáron hetente használok egyszer kb,télen 2hetente-havonta.
2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy darabig használtam, többféle márkát, olcsóbbat is drágábbat is. Nekem csak rossz élményem maradt. Egyrészt nem gyengítette meg a szőrt, ha nem kentem rá púposan a krémet. Másrészt megerősödtek a szőrszálaim és elkezdtek dupla szálak nőni az érintett területen. Nem vált be.
2011. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett,először amikor használtam vékonyan kentem fel és alig távolította el a szőrszálakat,amellett meg fura érzés volt és még szörnyen büdös is.Sokan azt mondják inkább ez mint a borotva,de én inkább a borotvát választom,mert kevésbé macerás.Míg a krémre várni kell,hogy hasson és még az eltávolítása is bajod,addig a borotválás 2-3 perc alatt megvan és a végeredmény meg a hatékonyság ugyan az.A borotva meg olcsóbb is,szóval nekem nagyon nem vált be,inkább az olyan módszerek,amik tövestől eltávolítják,vagy ha gyorsan kell,akkor borotva,nekem a krém kilőve.:D
2011. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem begyulladt tőle az egész lában piros volt menni se tudtam 1 napig -.- nekem csak a borotva meg a gyanta vált be
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!