Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a BALEA...

Mi a véleményetek a BALEA face termékcsaládról (amit a dm-be lehet kapni. )? :D (csak őszintén :DD)

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:36
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jók,én régóta használom,főleg az arctisztító gélt,és nem rosszabb egy Garnier-nél,de még a Loreal-nál sem,nyugodtan vedd meg,nem fogsz benne csalódni..:)
2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is egy arclemosót használok már több hónapja és nagyon jó, lejön vele a smink és tényleg nem rosszabb egy drágább terméknél.
2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem őket!
2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sminklemosó kendő nagyon szuper.
2011. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó illatúak, és hatásosak is. jó, nekem pl. (zsíros bőr) nem tart tovább fél óránál.., de megéri.
2011. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arctonikot, sminklemosót használok ebből a termékcsaládból, meg vagyok velük elégedve.
2011. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arctej jó,a tonik (száraz bőrre) rossz,ragad. A bőrradiros arclemosó jó,3 in 1.
2011. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, vettem is egy arclemosót és egy hidratáló krémet(kevert bőre) remélem használni fog... :DD
2011. júl. 14. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedvencem. Bevallom, nekem nincs is nagy márkák termékeiből a birtokomban, mert nagyon beváltak ezek a termékek, és az áruk is kedvező.

Azért egy-egy 'márkás' darab NÉHA becsúszik, de a BALEA és az ISANA termékek találhatóak meg nálam :D


18l

2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!