Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és milyen gyorsan...

Hogyan és milyen gyorsan növeszthetem meg 3,5 cm-vel hosszabbra a frufrum? Hogy lehet gyorsítani a növekedést?

Figyelt kérdés
Szeretném nagyongyorsan 3,5 cmvel hosszabb hajat(főle a frufru fontos) de lassan nő a hajam..Mit tegyek? Milyen gyorsan nő meg?
2009. márc. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan a haj 1 vagy 1,5 centit növekszik havonta. 3 hónap kell neki mire 3,5 centit megnő. Ha gyorsabban szeretnéd megnöveszteni, akkor esetleg vitaminszedéssel tudod gyorsítani. Olyannal ami a haj egészségéhez hozzájáruló vitaminokat tartalmazza. A vitaminkúrától nekem is gyorsabban nőtt a hajam, havonta kb 2 centit.
2009. márc. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak. kell az a3 hónap a hajadnak. Persze egy kicsit gyorsíthatod hajregeneráűlókkal pl: revalid, biovane. De ezeknek is idő kell amig látszik a hatásuk. Mindenesetre ne tupirozd, ne süsd-egyenesítsd, és csak törölközőszárazon száríts hajat mert ezek bizzony eltörik a végét.
2009. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik napböngésztem a neten és rátaláltam egy Hajas László oldalra, ami ilyen forúm jellegű volt. Kérdezetk, ő meg válaszolt. Ott volt ilyen jellegű kérdés is mint a tied,több is. Hajas László mindegyik kérdezőnek a L'oreal Aminexil nevű termékét ajánlotta. Ami állítólag 50%-al serkenti a haj növekedését. Le is írta, hogy pontosan milyen összetétel miatt, de arra már nem emlékszem.De nagyon dícsérte. Én is szeretném kipróbálni. Ha 50%-al nem is növeli, de egy próbát megér.
2009. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zümy ***** válasza:
Szia! Én azt tudom javasolni,hogyhajmosáskor egy kicsit masszírozd emg a hajad/fejbőröd,mert ez fokozza a vérkeringést és ELVILEG gyorsabban nő a haj.Remélem tudtam segíteni.
2009. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!