Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol és mennyiért kaphatok...

Hol és mennyiért kaphatok legolcsóbban jó epilátort?

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretnék olyan 8-10 ezret kiadni érte (mert nem tudok)... Maximum 4-5ezer ami belefér...


Tudnátok mondani típusokat ami bejött nektek és hogy hol vettétek?


2011. jún. 23. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyenem van, én megvagyok vele elégedve, kicsit átugorja az összeget
2011. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen.. de 6000 már semmiképp se jó nekem :S
2011. jún. 23. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, én a teszveszen vettem utoljára 3000Ft-ért. Igaz, nekem ez a fajta csipeszes nem vált be, de van többféle. Új vagy párszor használt.
2011. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csipeszes? Ezt hogy érted?


Én úgy tudtam, hogy csak egy féle van, ami így tövestül kitépi a szörszálakat.. De mondjuk nem értek hozzá..

2011. jún. 23. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A régimnek ilyen a feje:

[link]


Az újnak, amit most vettem, pedig ilyen a feje:

[link]


Illetve pont ilyenjeim vannak. Kicsit másképp állnak benne a csipeszkék. Az előbbi, azaz a régi nekem jobban bevált. De tegnap épp olvastam, hogy valakinek meg a másik. Szóval van olcsó epilátor teszveszen, vaterán, de hogy neked melyik lesz jó, azt nem tudom megmondani.

2011. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyenem van, braun és meg vagyok vele elégedve. asszem 3-4 ezerért vettem. itt használtan persze olcsóbbért adják. :))

2011. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szija!:)

a media-marktban van most akciós tökjó epilátor. most igy hirtelen nemtudom a márkáját,de bemész és látni fogod. 2990 Ft ha jol emlékszem:) De ott van pár olcsó,ami jó.

2011. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pont a Media Markt-ban szerettem volna venni amúgyis.. remélem itt nálunk is van ez az akció akkor, mert mindenképp jó lenne az az ár :)
2011. jún. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!