Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lenne érdemes új kozmetiká...

Almina kérdése:

Hol lenne érdemes új kozmetikát nyitni? Kinek lenne rá igénye? Budapest környékén

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a kozmetikust főleg a gyantázások miatt szoktam felkeresni.Én a 2.kerületben lakom, de itt olyan árak vannak,hogy felejtős. Igazából szerintem,ha jó áraid lennének,bárhol vagy budapesten mennének hozzád az emberek. Legtöbb ismerősömnek az a problemaja,hogy pl teljes láb gyantázásra miért fizessen ki 3800Ft-okat (van ahol 7000...) ha otthon kb 200 Ft-ból kijönne. Szerintem egy 2500Ft-os ár teljesen jó lenne. Ahol most én csináltatom ott 3000. Hónalj olyan 700,bikini is,fazon meg lehet drágább hisz az a kozmetikusnak is kicsit "furább" feladat. Többi kezelésnél is hallottam,hogy mindenki a jó árú kozmetikákat keresi,ahol kedvesek az emberek,és van aki képes a jó árért vidékre is elmenni,vagy pl vác-ra, mert ott mindenhol nagyon jó árak vannak. Olyan helyen nyiss,ami jól megközelithető.
2011. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta a kozmetikus egy 12 hónap alatt elvégezhető OKJ-s szakma azóta annyi kozmetikus van hogy besz@rás. Az előzőnek igaza van. Akkor lehetsz befutó ha jó áraid vannak.Aztán ha már sok a rendszeres kuncsaftod (aki szereti is a munkád) akkor majd emelhetsz.

Ez a fodrászoknál is így van. Belőlük még több van és jelentős részük nem is tud elhelyezkedni ezen a pályán. Vagy bazijónak kell lenniük vagy nagyon olcsón kell dolgozniuk (de annak ugye a minőség láthatja kárát.)

Olyan dolgokon tudsz pl spórolni aminek nincs nagy anyagi szükséglete, mint egy pedikűr. Úgy értem hogy a munkadíjadat csökkented. A másik mód hogy átvered az ügyfeleket és olcsó xar anyagokat használsz.

2011. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz körbe,ne nyiss rá egy másikra,mert ott törzsvendégek vannak már.Az árak igen,nagyon fontosak,de leginkább a szaktudás ami számít.Mindenki lehúz bennünket,bőrgyógyászhoz mennek,mikor a pattanás kezelése hozzánk tartozik.Meg kell mutatnod,hogy ugyanazt tudod elérni gyógyszer nélkül.Nekem így lett rengeteg fiatal vendégem.Légy türelmes,kedves tőled ezt is elvárják.Ezek után terjed a neved és valószínűleg menni fog a kozmetika.
2011. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!