Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haja teljesen tönkrement a...

A haja teljesen tönkrement a vasalástól. Mit tudok tenni, hogy normálisabb legyen? Ost tiszta szálkás és össze-vissza áll. pedig már fél éve ne vasaltam :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 23:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Vágasd rövidebbre, ha hosszú, az felfrissiti a hajad. Használj kimélő sampont, illetve hajmosás után balzsamot a hajtipusodnak megfelelően, vagy ha jobban kedveled a házilag elkészithető pakolásokat neten kereshetsz pár ilyet, van amelyik valóban hasznos lehet. (én még nem próbáltam semmi homemade cuccot). Hajmosás után ne használj hajszáritót, hagyd, hogy szabadon száradjon meg a hajad. Persze törölközővel megtörölheted, de óvatosan, kiméld a hajad és a fejbőrödet is. Nekem még az is segitett a helyreállásban, hogy ritkábban fogtam össze a hajamat, mert ahol a hajgumi volt, ott nagyon sok hajszálam megtört. Esetleg patikákban lehet kapni hajerősitő bogyókat, de azok drágák és nem is mindegyik hatásos. Azt hiszem pl. dm-ben lehet kapni olyan hajkefét, aminek ilyen puha sörtéi vannak. Olyan mint egy babafésű, de annál erősebbek a szálak benne. Az is jó beruházás és állitólag fésülködés közben nem is sérti fel annyira a hajszálak felszinét. Régen én is naponta vasaltam a hajamat (akkor már majdnem a derekamig ért) de elkezdett töredezni, a vége nagyon kiszáradt, felül pedig nagyon zsirosodott. Én azt csináltam a hajammal, amit fent leirtam. Remélem neked is beválik valamelyik. :)


18/L

2011. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm <3
2011. jún. 25. 08:45
 3/3 anonim válasza:
100%
De ez elég hosszú folyamat, nekem kb. egy év volt, mire újra elkezdett nőni a hajam és nem letöredezett a vége. Szóval az egykor derékig érő hajamat levágattam majdnem vállig, durva váltás volt, nem is tetszett, de muszáj volt. Akkor olyan volt, mintha nem nőne, aztán mintha egyik napról a másikra kezdett volna el nőni. Tegnap kivasaltam kiváncsiságból, hogy úgy meddig ér ( nekem am. enyhén hullámos a hajam) és most kb. olyan hosszú, mint a vágatás előtt volt. :) Tényleg remélem, hogy neked is beválik valamelyik módszer, amit irtam, mert pl. én borzasztóan éreztem magam az össze-vissza álló szálkás és RÖVID hajammal. :) Nagyon szivesen. :)
2011. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!