Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen állandóan piros az arcom? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy azért piros az arcom, mert rakattam a hajamba szőke melírt és nem bírja a szervezetem a vegyi anyagokat? Reggel viszont nem csúnya piros a bőröm csak napközben lesz ilyen. Mit tehetnék a bőrpír ellen? Ezelőtt nem volt ilyen:(
2009. márc. 25. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

nemhinném h bármiköze van a vegyszereknek a bőrpír kialakulásához.

sztem magas a vérnyomásod. de utána járhatsz dokinál is.

2009. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a festektol van, de viszont a szoke hajszin jobban kihozza a pirossagot! Lehet,h nagyon kimelegszel nap kozben,vagy nem szelloznek kelloen a ruhaid, probalj meg kizarolag pamut dolgokat hordani es igyal sok vizet. Talan ezek segitenek.
2009. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már a rosacea első fokozata.

Vigyázz, mert késöbb látszani fognak a tágult hajszálerek és az utolsó fázisa ennek a "karfiolos orrú bácsik" féle bőr :S

Nem a vegyi anyagoktól van.

Bőrtorna kell, de csak ritkán. Jéggel mosd át az arcodat ha érzed is hogy forró. A másik, hogy nyugtatni kell a bőröd, nyugtató készítményekkel, gyógyfüvesekkel!

2009. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már gyerekkorom óta piros a "pofim", de a nővéremnek is ugyanilyen. Nem tudom mitől van. Ha zavarban vagyok, vagy becsípek, akkor még pirosabb lesz. Bár sokaknak tetszik, mert azt mondják, nem vagyok olyan sápadt, de én nem nagyon szeretem...
2009. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!