Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordod a TERMÉSZETES...

Hogy hordod a TERMÉSZETES göndör hajadat?

Figyelt kérdés

AZ ilyenre gondolok: [link]


Természetes göndör hajam van (lapockáig érő kb.), nem szeretem, eddig vasaltam. De valahogy kímélnem kéne... :/ Valami jó frizuraötletek? Hogyan fogjam össze, hogy ne nézzen ki hülyén?


15/L


2011. jún. 26. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
leengedve esetleg hajpántolva én is így hordom : D ja és szilvásbuktát mert azt szeretem :'DDD
2011. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, vasalom,de azért megpróbálkozom a göndörrel is,hogy ne menjen tönkre.Göndörítő hajhabot szoktam rárakni és kicsit megigazítom az ujjaimal.Aztán valamikor csak a frufrumat csatolom fel,valamikor felkötöm,eltűzöm,változó. :D 16/L
2011. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem is göndőr nagyon a hajam de borzalmasan ....nagyon nem jó:/ és am 1 éve vasalom igazából nem volt úgy baja addig míg nem lett véve egy másik jobbféle hajvasaló........ és nemkellett volna egyből kipróbáltam 230°-al :O ............ és egész nap égett büdös volt a hajam :| hülye vagyok nagyon... addig vasalgattam egy nap többszőr is az új hajvasalóval hogy észrevettem h megmosom a hajam és nem göndörödik be utána.... és am van festve is.... és most növeszteni kezdtem..azthittem h mert túl hosszú már és azér tnem göndördik vissza.. de nem.... hanem azért mert a túl sok vasaló kiegyenesítette úgy h sose lesz többé göndőr a hajam:| legalábbis eztmondta a fodrász...:| és most már elkezdtem egy ideje a festéket lenőveszteni és igazából az egész hajam tönkrement ezért az egész hajam lekell növesszem ez miatt mert tönkretettem a mindennapos vasalással:S már annyira hogy ha megmosom totálisan sima az egész :/ már bánom a göndőr hajam nagyon....

13/L

2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ugyanebben a szituban volt annyi idősen, mint most te.

Azóta eltelt lassan 2 év, és már eszembe sem jut vasalnia hajamat. Nekem a vasaló tönkretette és 15 cm-t kellett vágni belőle.

Én úgy csinálom, hogy hajmosás után a törölközőszáraz hajamra egy pici balzsamot kenek még és úgy hagyom megszáradni (nem hajszárítózok, mert szárítja a hajat)

Aztán minden reggel ahogy felkelek, picit bevizezem, de csak éppen, hogy nedves legyen, és behajhabozom. Ez megszárad, és egy picit kemény lesz, de nem kell tőle megijedni, olyannak kell lennie. Erre max. egy pici hajlakk és akkor tuti, hogy nem is jön szét.

Ha pedig mindenképpen fel akarod fogni, akkor ajánlom a most egyébként is divatos "fürdőszobafrizurát" (tudod, mikor mész zuhanyozni felfogod a hajad, hogy ne legyen vizes)

Szerintem próbáld ki, veszíteni nem vesztesz semmit. :)

Ja és eszedbe ne jusson fésülködni, mert az fájdalmas lesz..A fésűt messziről kerüld, és csak a hajmosás után közvetlenül fésüld ki a hajad. Ezért is ajánlom a heti 3-szori hajmosást.


17/L

2011. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vasalva...
2011. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!