Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szüntették be a herbal...

Miért szüntették be a herbal essencest? :' (

Figyelt kérdés
ma voltam a rossmanban és a dm-ben, és azt mondták hogy beszüntették a termékeiket. Lehet még valahol kapni azért??
2011. jún. 27. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
komolyan, nem mondod? :S én nagyon szeretem ezeket a termékeket, utána kéne nézni neten, lehet csak abba a drogiba nem visznek ezután, legalábbis remélem, én még eddig tudtam venni, bárhol voltam.
2011. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nekem azt mondták hogy sehol sem lehet már kapni :S de azért reménykedek benne hogy valahol még nem szedték be. mert akkor megyek és felvásárolom a készletet :D
2011. jún. 27. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez megesik, nem csodálom, én az eredeti, régi termékeiket szerettem, azok tényleg jók voltak. Ezzel sokaknak volt rossz tapasztalatuk.

De átérzem a helyzeted, pár éve jött be ez az új változat, azóta is bosszankodom. :D És ugyanakkor szűnt meg a dezodor, amit évek óta használtam. -.-"

2011. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben és más drogériákban már nem lehet kapni, sőt szinte sehol máshol se sajnos :/ Nekem azt mondták, hogy nézzem Tescoban vagy Auchanban de ott se volt. Egyedül egy kis Reálban találtam, egy eldugott helyen. Úgyhogy szerintem ilyen kisebb boltokban nézd meg, hátha van még valahol.
2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okéés köszönöm :) tescoba már néztem és télleg nem volt ott sem :S
2011. jún. 28. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!