Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha a fekete hajamra...

Hogyha a fekete hajamra szőkítőt rakok akkor milyen lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Vörös.
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod szőke, rosszabb esetben zöld, még rosszabb esetben roncsolódik és letörik.
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
király:D:D kösziii:D akkor inkább elmegyek fodrászhoz és leszívatom:D
2011. jún. 27. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász "segítségével" is tönkre ment. Először narancs volt, aztán sárgás, majd zöldes... úgyhogy soha többet... Tudom, hogy nem szép, de inkább növeszd le. Így nem ártasz a hajnak.
2011. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a majdnem derékig érő hajamból vállig érő lett.
2011. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát mindegyik haj máshogy reagál a dolgokra....nekem elég erős hajam van...szóval igazából nemis aggódok de lenöveszteni biztosnem...:) az nagyon gáz és inkább ártok neki minthogy szakadt csövesnek nézzenek akinek nincs pénze festékre...
2011. jún. 28. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

hát lányka el kell szomoritanom téged...nekem is totál erős hajam van...csináltam vele bármit, sose volt baja...de...feketét leszivattam...profi fodrásszal...profi termékekkel...totál undorito végeredmény..hagyján h ilyen vöröses narancssárgásos szökés lettem...a hajam ugy tört le h meghuztam és mintha ilyen gumi lett volna...csodálatos élmény volt...

22L

2011. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is erős hajam van, és feketét szívattam le fodrásznál, az égvilágon semmi baja nem lett a hajamnak, még csak vágni sem kellett belőle egy centit se, mert nem tört meg meg semmi. Rögtön szívás után ilyen csúnya vöröses színe volt, de 2-3 nappal később visszamentem, és befestették nekem egyszínű vörösre, annyira jó lett hogy azóta is vörös vagyok, ennek már vagy másfél éve.. :D Szóval...
2011. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik undorítóbb? A zöld-sárga-narancs vöröses barnás "haj" vagy a lenőtt haj? A vörös pigmentek meg úgysem "mennek ki" a hajból... Ha nő és vágatod, fokozatosan nő le a vörös pigmentes haj... Úgyhogy nem tudom melyik szebb... a papagájos seprű haj, vagy hogy két színű és nem seprű a haj.
2011. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nemtom...nekem valamiért barna lett a hajam...biztos tudok akkor vmit:D:D
2011. jún. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!