Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg károsak az olcsó...

Tényleg károsak az olcsó fodrászkellékes (Kallos, Serical stb) pakolás, balzsamok vagy csak azért mondják a fodrászok, hogy drágább termékeket vegyünk tőlük?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezeket az olcsó és nagy kiszerelésű fodrászkellékes dolgokat, és jó is a hajamnak, de nekem nagyon fontos a hajam egészsége és azért félek, hogy tényleg káros hatással lehetnek a hajamra ha hosszabb távon használom őket. Szerintetek? Tényleg jobb lenne több ezer forintos termékeket használni, ráadásul kisebb kiszereléseben vagy nyugodtan használhatom tovább ezeket is?
2011. jún. 28. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatod ezeket a termékeket, mivel te magad is írtad, hogy jó a hajadnak. Ha rosszak lennének ezek a termékek, nem árulnák őket fodrászkellékesnél és arra is gondolj, hogy minden ember haja más ápolást igényel. Míg valakinek egy szuper balzsamtól gyorsan zsírosodik a haja, a másiknak még az is szárítja.
2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan fodrászt kérdezel, aki márkaszalonokban dolgozik, persze, hogy nem ezeket fpgja javasolni.

Az én fodrászom ilyen olcsó vackokat használ, semmi baja nem lesz tőle a hajadnak normális esetben. Minőségre ugyanaz kb, mint a drogériás termékek, csak azon ott van a reklám, mait meg kell fizetni ugye.

2011. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy tényleg nem rosszak, mert én használtam már prof. terméket is(Selectvie) amit a fodrászomtól vettem és semmivel jobb tőle a hajam mint pl. a Serical Latte-tól..sőt...
2011. jún. 30. 13:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Selective:) Rosszul írtam.
2011. jún. 30. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan ott vagy, ha drágát vagy olcsót használsz, persze pénzügyileg jobb az olcsó. A fodrászkellékes cuccoknál nem fizeted meg a márkanevet és a reklámot, sok márkás dolognál erre megy rá a pénzed sajnos, és nem a minőségre.

Ha igazán jót akarsz, használj néha természetes (olívaolaj, ricinus, tojás) pakolásokat is!

2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami tényleg:) Olívaolajos hajpakolást már régóta tervezem:)
2011. jún. 30. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg még azt akartam írni, hogy közhelynek tűnhet, de a táplálkozás sokkal fontosabb. Ha az a haj, ami már kinőtt a fejedből, rossz minőségű, akkor azon a legdrágább pakolás se segíthet. Szedjél vitaminokat, pl. a DM-nek van saját márkás vitaminja 8-900 Ft-ért, az is jó. És igyál nagyon sok vizet, ha vízhiányos a szervezeted, száraz, töredezésre hajlamos hajszálaid fognak nőni.
2011. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Serical Latte tuti nem káros... Én szőkítem a hajam meg úszok mellette(=szárítom gyakran) és semmi nem tudja annyira szépen tartani mint ez:) Szerintem használd nyugodtan amit már kitapasztaltál. Itt nem az ár számít.
2011. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom próbálok figyelni mindenre, már egy éve nem is vasalom, szőkéről áttértem barnára stb:)

Akkor jó örülök, mert olvastam pár oldalon, hogy semmi természetes anyag nincs benne és hogy hosszútávon nem jó a hajnak. De én is nagyon szeretem úgyhogy használni is fogom továbbra is.

2011. jún. 30. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában azt szokták ajánlani, amelyik a szponzor cég terméke...semmi baj nincs a fodrászkellékes cuccokkal, az én fodrászom is azt használja otthon, mert a szalonban csak Londát szabad, de semmivel nem jobb.
2011. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!