Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány alkalom után fog látszódn...

Hány alkalom után fog látszódni a barnaság?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szolizni, voltam most 1szer 6 percre, ezen a héten még 2szer 3szor szeretnék menni, elöször 6,majd 9 percre. meg fog látszódni?
2011. jún. 28. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én életemben először 2 éve voltam szoliban. Akkor egy héten 3x 8perc, és semmi nem látszott. Most viszont meguntam hogy nagyon fehér vagyok, és 2hete elmentem szoliba. 2x6perc utána 7percre. Már az első után látszott hogy fogott. Úgyhogy ez attól is függ hogy milyen szoliba jársz. Ha sikerült jót kifognod akkor szerintem neked is látszódni fog. Ja és nem barnulok könnyen, amennyit más 1 óra alatt barnul én azt 3 óra alatt kb.
2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek jársz most szolizni, nyáron? Kifekszel a napra fél órát-órát, és annyira látszik mint 3x 10 perc szoli.. Legalább.
2011. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!