Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi gyantacsíkot használtok...

Mennyi gyantacsíkot használtok el 1 lábatokon? (combal, és bikinivonallal együtt, de csak az 1-ik lábon. )

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vok h mennyi gyantacsyk elég...
2009. márc. 26. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem elég sok szőröm van, és ha hagyom is megnőni, akkor kell 10 körül...7-10...lehet elég lenne kevesebb de így érzem kényelmesnek
2009. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lábamra 1,de néha 2, de már volt 3 is mert tiszta gyanta lett a csík, igazából a combom egyáltalán nem szőrős mint ahogy a kezem se, de minden 2. 3. alkalomkor átmegyek rajta a biztonság kedvéért, szóval a combomhoz nem használok külön csíkot bikinivonalra, meg csak egyet
2009. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok...akkor egy lábon 3-4 :)
2009. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hányszor lehet 1 gyantacsíkot használni?(új vok, mondhatni "gyantaszűz":P szal bocsi a hülyekérdésekért):)
2009. márc. 26. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy lábra nekem kell 8 legalább (és a combot nem számoltam bele), hozzátenném még hogy kezdő vagyok a dologban.
2009. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha olyan gyantát használsz ami olyan ogy eleve a csíkon rajta van a gyanta, akkor abból tényleg sokat kell használni, de nekem van gyanta gépem, meg külön csíkom, úgy sokkal kevesebbet tudsz használni, én akkor szoktam csíkot cserélni, amikor már nagon gyantás, és már nem tudom rendesen fogni a csíkot, amúgy azt hoszem a második vagy harmadik válaszoló vagyok (egy láb 2csík)
2009. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!