Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok olyan kimosható...

Ajánlanátok olyan kimosható (! ) hajszínezőt (szőkét), amit mondjuk DM-ben lehet kapni? Van olyan ami egy hajmosás után kijön? Utána nem lesz töredezett száraz a hajam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
az nem fogja be a hajad. okos
2011. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenről nem tudok. Amúgy milyen színű a hajad? Ha sötétebb, akkor ha egyszer használatosat akarsz, vegyél fodrászkellékesnél két flakon hajszín sprayt, az befogja, és hajmosáskor kijön, és a hajadat se teszi tönkre.

De olyan színező, ami egyből fog és egyből ki is jön, nincs.

2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszodat. -.-'

Valaki tudna segíteni? Mennyi a legkevesebb mosás, amivel egy hajszínező kijön? És megköszönném ha írnátok márkát is :)

2011. jún. 29. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az előzőt az elsőnek írtam, neked köszönöm! :)
2011. jún. 29. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és barna hajam van, elég sötét.
2011. jún. 29. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Szőke hajszínező nincs, mive a szőke színt úgy érik el, hogy a haj pigmentjeit "színtelenítik". Sötét barna hajra, pedig pláne nincs.Sajnálom:(
2011. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szőke hajad nem lesz, csak ha leszívatod. És attól töredezik és ki se kopik.

A színező csodája abban áll, hogy bármilyenre festheted a hajad, amennyiben az eredeti színe világosabb. Vagyis esetedben marad a fekete és a sötétebb barna. Se vörös, se szőke.

2011. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nem tartós színezők kb 1 max 2 hétig bírják, a tartós színező elvileg 24 mosásig. Én anno próbáltam lila lenni a color XXL-el de csak lilás fényt adott neki, lila nem lett, ráadásul nem kikopott, hanem kifakult, így kénytelen voltam a saját hajszínemhez közeli színezővel átmenni rajta.

Vörös is csak fényt ad neki, a fekete befogja, a szőke meg be sem fogja. Csak leszívatni tudnád, de az KO a hajnak. Szóval nem lehet szőkének lenni károsodás nélkül, sajnálom.

2011. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!