Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonalnál csipesszel...

Bikinivonalnál csipesszel szőrtelenitenék. Előnyök? Hátrányok? Mit szóltok hozza?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalataitokat is leirhatnátok. Köszi, 22/l
2011. jún. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hátránya, hogy lassú meg nagyon jó csipesszel kell csinálni. előnye, hogy nem téped el, mindet tövestől tudod kihúzni, kevésbé pattogzik ki meg pirosodik be, nem tudod megvágni magad, az összeset ki tudod szedni, olcsó, nagyon sokáig tart és egyenletesen nő majd vissza és sokkal gyengébben is fog nőni. nekem így több, mint egy hónapig jó, ha epilálom, akkor kevesebb kb 1 héttel, de az se rossz. és még nem lehetsz kiütéses vagy allergiás se
2011. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szedtem ki, három órán át csináltam, kiállt a karom, a nyakam. Két hét múlva vissza is nőtt. Nem fájt, csak az első pár húzás. Nekem nem érte meg.
2011. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyantával ugyanazt a hatást éred el, csak kb fél percig tart :D
2011. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én az egész fanszőrzetemnek csipesszel szoktam neki esni mikor fontos h jól nézzek ki (nyaralni megyek pl és nem akarok ott ezzel bíbelődni) amúgy borotvát használok... de én elvagyok a csipeszes megoldással is :D kb 3X csinálom egy évben és közben nézek vmi filmet :D
2011. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és ez mennyi idő alatt nő vissza?és pl ha megcsinálom akkor utána pár napig teljesen sima marad?
2011. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
pár napig? jópár hétig, olyan 5-6 hétig biztos sima marad, nekem bő egy óra megcsinálni, első vagyok, 20L
2011. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Ma próbáltam ki először, nekem nagyon picit fájt, könnyen el tudtam viselni...Ha tartós, akkor bikinivonalnál ez marad tuti, mert borotva után csúnya lesz a vonal...Aki a gyantát irta, az is biztosan jó megoldás, csak nekem nincs arra lehetőségem( a kis falunkban nincs kozmetikus, ha városra megyek plusz kiadás-nem állunk fényesen...)

Na de az a lényeg nekem ma bevált a szőrtelenités, tényleg hosszas de ha van ideje az embernek akkor szerintem jó ötlet.

Na sziasztok! :)

2011. jún. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!