Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt vegyek?

Milyen hajszínezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Közepes barna, vállig érő, dús, göndör (az a kuszán göndör-hullámos féle) hajam van, szeretném kipróbálni hogy milyen lennék fekete hajjal :D Milyen fajta színezőt vegyek? Olyat ami kb 8 mosás után kijön, szépen be is festi a hajamat. Meg mennyi ilyen színező kellene a hajamra?
2011. júl. 1. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

2-3-at szerintem.

de elég csúnya lesz ha elkezd kikopni

2011. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik otársam is befestette a haját vmi színezővel és neki szépen kijött..azért nem őt kérdeztem mert nyaral és nem tudom elérni
2011. júl. 1. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem várj addig, míg az említett osztálytársad hazaér a nyaralásból. :)
2011. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor ér haza otársam, és csak a nyárra szeretném kipróbálni a fekete hajat, azt szeretném ha szeptemberre lekopna. Ezért lenne "sürgős", félek hogy kifutok az időből.
2011. júl. 4. 21:00
 5/11 anonim válasza:
83%

[link]

Palette Color & gloss

Igen, kb 3 doboz elég lesz a hajadra, nálunk a Rossmannban olyan 650-700 ft körül van egy doboz. De ez több mosás után jön ki. Én lilára festettem a világosbarna hajamat, már vagy 4 hónappal ezelőtt, és még most is ilyen vöröses árnyalata van. Úgyhogy gondold meg jól, lehet , hogy nem fog teljesen kikopni. Ha meg lenő, borzalmasan néz ki, az olyan igénytelen.

2011. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele h kipróbálom úgyis csak színező és kikopik. Peeersze. Ugyanúgy nő le mintha rendes festék lenne, és alig kopik és ocsmány ha nem festem újra, úgyh sztem ne csináld. Én most már a tetejét sötétbarnával festem hoyg ne kelljen leszivatni.
2011. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
Egész nyugodtan próbáld ki!Már többször színeztem a hajam,kijön a színező,mert MOSÁSSAL KOPIK!Remélem érthető voltam!Sok sikert!Három doboz biztosan elég a hajadra!
2011. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom. de ha bemész egy DM-be vagy Rossmannba, akkor tudnak segíteni. ott azért értenek hozzá. VAGY: bemész egy fodrászcikkes boltba és ott megkérdezed. valami márkásabbat vegyél, az tuti jó lesz. pl palette, syoss, garnyier(nem tudom hogy kell írni:)
2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Palette szinezőt próbáltam ki. sötétbarnát. Ami egyébként szinte fekete volt a hajamon. Sajnos hamar kijött a szín a hajamból. köröbelül 2 hét alatt... ( 1 héten kb 3x-4x-er mosok hajat).

De a szín annyira bejött hogy vettem festéket és be is festettem. :) Tehát ilyen kipróbálás szinten a Palette-t ajánlom. :)

2011. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Egyébként én 1 dobozt vettem. kb mellalatig érő hajam van. Arra tökéletesen elég volt. :)

2011. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!