Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek Szép vagyok/Jól...

Szerintetek Szép vagyok/Jól nézek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 4. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
te mit csináltál a szemöldököddel???O.o olyan átlagos vagy.
2011. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A szemöldök valóban nem a legjobb. Annyira levan húzva a vége meg eleve az egész alakja, ettől nagyon furcsának tűnik az arcod...
2011. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

a szemöldököd nagyon csúnya és csukd be a szád. hajad is lehetne más.

[link]


[link]

2011. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ijesztő a fejed: borzalmasan aránytalan, a szád olyan mint egy hasadék, a szemöldököd szörnyű, a füledet Dumbo is megirigyelné.
2011. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
a füleiről nem tehet, azért ne bántsátok, viszont a szemöldök és a haj o.O jézusom, nő vagy! vedd már észre, hogy nem jó ez így, az utolsó képen olyan, mintha bajszod lenne!
2011. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem is a szemöldök a legnagyobb bajom. Nagyon közel van a szemedhez és bénán van kiszedve. Növeszd vissza eredetire és kozmetikussal csináltasd meg szépre. Ezt leszámítva szerintem szép arcod van!
2011. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
lány vagyok:P szentem a szemed környéként elönytelenre csinálod. nem áll jol. am meg átlagos.
2011. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jólvan emberek, nem kell egyből lehordani az illetőt mindennek. Normálisan is meg lehet mondani ha valami rossz. Nem kell egyből "a füleidet dumbó is megirigyelné" stb.-t írni. Megnézném hogy egyesek hogy néznek ki akik így fikáznak. Általában azok a legocsmányabbak.
2011. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó író Köszönöm:)
2011. júl. 5. 17:36
 20/23 anonim ***** válasza:

A hajad és a szemöldököd nagyon csúnya, és lehet még nem vetted észre, de mindig nyitva van a szád... xD

Amúgy nem vagy ronda.

17F

2011. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!