Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igényes dauer mennyibe kerülhe...

Igényes dauer mennyibe kerülhet, és hány havonta kéne újra csinálni? Budaörs-Biatorbágy környékén valakit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hosszú, (egyenes) hajam van.
2011. júl. 7. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Dauer helyett ezt ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

Otthon is eltudod készíteni segítséggel vagy anélkül.Ártalmatlan mert nem kell hozzá dauer vizet használni mint a dauernél. A dauer csak roncsolná a hajad, törne és egy idő után le kéne vágni a hajad hogy szépen álljon és egészségesen nézzen ki.

2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de hát ezt képtelenség megcsinálni...:) Mármint fodrász biztos megtudja, de ez nem tartós...Amúgy ötletes.
2011. júl. 7. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lassan már 5 éve daueroltatom a hajam, kisebb-nagyobb szünetekkel. Egy évben max kétszer megyek. 5ezer körül van az ára. Függ a haj szerkezetétől, hogy kinek mennyire roncsolja. Nekem például nem annyira, bár természetesen meglátszik. De, ha göndören hagyom, akkor teljesen egészségesnek tűnik, és gyönyörű a hajam:D:)
2011. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó. :)És hova jársz?
2011. júl. 7. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Óó, én százhalombattai vagyok. Kicsi a valószínűsége, hogy te is.:)
2011. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen...:) Biatorbágy-Budaörs érdekelne.
2011. júl. 8. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:

én december elején csináltattam meg kb.4 hónapig hordtam göndören a hajam azóta néha vasalom meg minden de hajmosás után ahogy megszárad majdnem ugyan olyan göndör még mint decemberbe


szval csak a töve miatt kell visszajárnod nem azért mert kinyúlnak

amúgy ha jól emlékszek akkor olyan 4-4500 volt

2011. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Széphajstúdióban,Biatorbágyon van egy imádnivaló fodrász,hihetetlen de nekem bedauerolta és 3-4 hónapig tartott,és azt hiszem olyan 3500-4000 ft körül lehetett az ára,bár ha neked hosszú hajad van,akkor 5000 ft körül:) szerintem nem drága a pestiekhez képest,ráadásul nagyon profi:)
2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!