Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném befesteni a hajamat....

Szeretném befesteni a hajamat. Szerintetek milyen hajfestékkel lehetne ilyen eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen színe van: [link]

és ilyen színűre szeretném festeni : [link]


2011. júl. 7. 11:42
 1/5 anonim válasza:
Ezt a fodrászoddal beszéld meg, mert én is híve vagyok az otthoni festegetésnek, nem nagy ügy, de teljesen olyat nem biztos, h találsz... Ráadásul másképp fog be egy szőke hajat egy festék és másképp egy sötétebbet...
2011. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egy árnyalattal sötétebbet kell venned,mint amilyet elérni akarsz,mert a szőke könnyen ledobja ezeket a világosabb árnyalatokat,vagy ha nem is,sokkal könnyebben fakul. Talán egy ehhez hasonlóval próbálkozz: [link]


26/N

2011. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!fodrászra annyira most nincsen pénzem... de még van egy árnyalat ami szóba jöhet [link]

és ilyen hajfesték talán jó lenne ehhez

[link] mit gondoltok? milyen hajfesték kéne ilyen színárnyalat eléréséhez?

2011. júl. 7. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem,ilyen színt szeretnél? [link]
2011. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak gondoltam h azzal a hajfestékkel lehetne olyan eredményt elérni amilyet szeretnék de jobban utánanéztem és tévedtem :)ilyen hajszínt szeretnék [link] milyen hajfestékkel érhetnék el ilyen eredményt?
2011. júl. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!