Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajápoló, hajnövesztő...

Házi hajápoló, hajnövesztő praktikák?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyanokra lennék kíváncsi, amiket már kipróbáltatok, és bevált. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 7. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyél rengeteg halat! Vagy vegyél halolaj tablettát . Nekem bevált..Elég csúnya állapotban volt a hajam : rövid,töredezett,stb.. Elkezdtem halat enni minden formában,és egyre jobb állapotban van. Nekem kellett 1hónap a szép eredményhez,de van akinek több/kevesebb :)

Egyébként ha a szálkától parázol egyél halrudacskát,Rio halkonzervet ami pirítóssal kifejezetten finom!

Ha kipróbálod,majd írd le milyen eredményeket értél el vele! :)

2011. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában szinte minden nagyon hosszú hajú lány kókuszolajat használ a hajára, de legalábbis valami olajat (a jojoba a másik népszerű). A kókuszolaj az egyetlen, amiről bebizonyították, hogy behatol egészen a haj belsejébe. Ez az igazi ápolás, nem a balzsamok és pakolások, amik bevonják műanyaggal a hajat. Nekem 100%-osan bevált. Legjobb vizes hajon használni, de a szárazon is oké, mert nagyon jól beszívódik. Nem olcsó, a jobb fajtából 2000 Ft körül van egy tégely, de nagyon megéri. Ez a mennyiség legalább 2 évig elég nekem, pedig nagyon-nagyon dús és hosszú a hajam.

Ez sokkal hatékonyabb, mint a pakolások amiket le kell mosni. A 300-400 forintos hajolaj is hatásos, de a 100%-os szűz kókuszolaj a legjobb, ráadásul ebben nincs semmi káros anyag. Akár meg is lehet enni, a szervezetnek is jót tesz.

2011. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és hol tudom megvenni? Én is kipróbálom a hal mellett :D :D
2011. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én is jobban hiszek a házi dolgokban mint ebben a sok balzsamban, sprayben, amik azt sem tudjuk miből állnak. Köszönöm a válaszokat!:D
2011. júl. 8. 09:36
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg, hol lehet venni kókuszolajat?

Azonnal megyek és veszek is.:D:D;)

2011. júl. 8. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bio boltban vettem. Lehet van natúr drogériában is.
2011. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgyis mennem kell bioboltba. Ki is próbálom nemsoká.
2011. júl. 8. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:

de hogy használod?

MERT HA RÁKENED a száraz hajra akkor szerintem olyan zsíros tapintású lesz,nem zsírosítja? könnyen ki lehet mosni?

neekm ilyen van

[link]

csak tudod ennek nincs kókuszillata pedig 100%os,gondolom finomítva van:Sszerinted ez hatásos? dunsztba kell kötni a hajat? meddig kell rajtahagyni?

2011. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti jó. Így is lehet használni mosás előtt: http://www.youtube.com/watch?v=pf6cMoYYLPY

Én szoktam a fenti szerint is, meg pluszba mosás után mindig teszek a vizes hajamra egy fél körömnyit.

2011. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!