Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt/van keratosis...

Akinek volt/van keratosis pilarisa (kis piros pöttyök a karon, lábon, combon) mivel kezelte?

Figyelt kérdés
Már 2 hete próbálok eljutni bőrgyógyászhoz, de mindig elküldenek, vagy 4 órát kell várni... Igazából sokat olvastam utána, hogy pl szaliciltartalmú krémekkel, ureás testápolóval kell kezelni, de érdekelne, hogy ti mivel kezeltétek, mennyire volt hatásos, és hol lehetett beszerezni? Köszi a választ :)
2011. júl. 8. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmivel nem kezeltem! Régen én is sokat szenvedtem vele, nem jött le semmivel, aztán amióta szoláriumozni járok, sehol nincs. A combomon meg a karomon volt sok, de most egy sincs:)
2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Semmivel nem kezeltem az utóbbi időben (fail, tudom..)
2011. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dejó neked :) Én is szolizok néha, meg nyáron napoztattam, de nekem csak kicsit halványodott, de nem múlt el... :/
2011. júl. 8. 16:47
 4/6 anonim válasza:

Én már sok mindent kipróbáltam, nem sok sikerrel...

most fürdésnél jó alaposan ledörzsölöm valamivel, majd testápolóval bekenem (mikor milyen van itthon).

Úgy tűnik, halványodik... de lehet, hogy csak beképzelem :D

2011. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én évek óta kp-s vagyok, 3x voltam bőrgyógyásznál miatta, kipróbáltam mindenféle krémet rá, és most végre megtaláltam az "ellenszerét" :) SUDOkrém! Dm-ben lehet kapni. interneten ajánlották, ma vettem egyet, és eddig 2x kentem be vele a felkaromat. már most óriási a különbség. sokkal simább lett a bőröm, és a pirosság viszont szinte teljesen elmúlt. MÁR AZ ELSŐ NAP ! :) próbáljátok ki, tényleg használ. pedig már kezdtem azt hinni, hogy nem lehet ellene mit tenni. 60g-os adag 1200-1300Ft. Dm-ben és patikában lehet venni
2013. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

engem is mostanában kezdett el zavarni úgyhogy belefogtam egy komoly kúrába.

1.minden nap fürdéskor egy olyan kis "fürdőfelhővel"alaposan megmosom.Valamikor le is radírozom testradírral.

2.bekenem sudo krémmel arra kenek valamilyen testápolót

3.minden nap megiszok 2 liter vizet.nem tudom hogy ez közrejátszott e a gyógyulásban de inkább leírom.

KÉPZELD ÉN EZT 2 HETE MINDEN NAP MEGCSINÁLOM ÉS MÁR MAJDNEM ELTŰNT!! :D remélem tudtam segíteni:)

2013. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!