Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség fiatalon striáim...

Segítség fiatalon striáim vannak. Eltűnnek valamikor?

Figyelt kérdés
12 éves, 162 cm magas, 46 kilós lány vagyok. 1-2 hónapja észrevettem h a belső combomon fura "vonalkák" vannak. utána olvastam h stria a neve. Ezek eltűnnek egy idő után? Ha igen akkor kb. mennyi idő után? (léci ne szóljatok be h fiatal vagyok ehhez stb...ez engem tényleg zavar...főleg h strand idő van..)
2011. júl. 8. 14:52
 1/8 anonim válasza:
Nem fognak eltűnni. A stria az az amikor elreped a bőr és az visszafordíthatatlan folyamat.Nem vagy fiatal hozzá, kb. nekem is ennyi idősen jelentkeztek a gyors növés következtében. Idővel halványodnak de eltűnni nem fognak. Esetleg a továbbiakat úgy tudod megelőzni,hogy rendszeresen kened magad testápolóval. Én külön striák halványítására és megelőzésére való testápolót használok, amit az Avon-ból tudsz megrendelni. A Solutions termékeknél megtalálod. Remélem segítettem :)
2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát segítettél köszi! :) de még szarabbul érzem magam :S

de kenem ilyen babakrémmel az jó? :D halványodik tőle ha gyakran, rendszeresen használom? :D

2011. júl. 8. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tűnnek el :( nekem is kb 12-13 éves koromtól van, mert hirtelen nőttem (nem híztam amúgy) - most vagyok 30 de ugyanúgy megmaradtak, akárhogy kenem - kevésbé látható, vagyis kevésbé zavaró ha egy kicsit barna vagyok
2011. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na hát, nekem is van. Sőt, sok embernek van ilyen nem is gondolnád mennyire. Csak lehet másnak a karján vagy a derekán, vagy a combján van ilyen nekem pl a fenekemen van. Na és? Anno beteg voltam 1 hétig és lefogytam aztán visszahíztam hirtelen. Nekem emiatt történt. A betegség ellen nem tudtam semmit sem tenni. Te se tehetsz róla. Ez természetes. El fog az halványulni. Vannak ettől sokkal de sokkal rosszabb dolgok is.

Igyál sok szénsavmentes ásványvizet vagy forrásvizet általában napi 2-3 L-t kéne meginni.

2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) az utolsó válaszólónak:

nem rég zúzódás érte a bokám és ezért nem álltam lábra másfél hétig kb. mostmár elég jól járogatok, de akkor lefogytam. mindenki mondta h mennyire vézna lettem...lehet e-miatt és a hirtelen növés miatt lettek...gondolom :) tegnap is ma is ki fogok ülni a napra is barnulok kicsit B) még lilák, kezdeti stádiumba van vagy mi :P mégegyszer köszi a válaszokat :DDD

2011. júl. 8. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
megmaradnak :S
2011. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testápolóval vagy valamilyen krémmel kenegesd az olyan részeket ahol kialakulhat(leggyakrabban has comb, de kézen cicin is lehet).Eltünni nem fognak csak ezzel megelőzheted ha ápolod a bőröd talán rugalmasabb lesz ezáltal nem fog repedni.Nekem is van a combomon:/
2011. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) kenem ;)
2011. júl. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!