Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miután elmész a kozmetikushozé...

Mily96 kérdése:

Miután elmész a kozmetikushozés kinyomkodja a pattanásaidat mennyi ideig marad piros a bőröd és ugye elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ - van, akinek kevésbé érzékeny a bőre, és estére már meg sem látszik, de akinek nagyon érzékeny, pár napig is lehet piros.
2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem 2-3 nap alatt el szokott múlni :)
2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én magamnak szoktam nyomkodni, de akkor is legalább 4-5 óra mire elmúlik teljesen a pirosság. :S


15/L

2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem majdnem egy hét, mert a nagyobb pattanások nekem sebesek lesznek..pedig 2 kozmetikusnál is voltam már, eltérő termékekkel dolgoznak, mindkettőnél ugyanez a helyzet. 15L
2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam, de soha többé.

Na most egyik az hogy olyan piros fejjel hazamenni rettenetes érzés volt. A másik meg hogy 4-5 napig ez olyan is maradt. Aztán meg hát semmi változás nem volt, a mitesszerek ugyanúgy visszatértek mire elmúlt a pirosság, a pattanásokat meg én is ki bírtam volna nyomni ugyanúgy.


Aztán azóta meg már rájöttem hogy a kinyomkodás a lehető legrosszabb módszer, inkább keress neked megfelelő krémeket, igyál sok vizet, ne üdítőket, étkezz helyesen és nem lesznek pattanások. Ha belső gond van akkor meg bőrgyógyász.

2011. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én ma voltam és jó piros :S remélem elmúlik

nem kell vele csinálni valamit, ha nem múlik el?

2011. júl. 8. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az első kezelés után ne várjon senki csodát, viszont ha rendszeresen havonta valaki eljárogat, és mellette krémeket használ( érdemes bőrgyógyászhoz is menni), akkor jó eredményt lehet elérni. Sajnos pirosságot nem lehet elkerülni, 1-2 napig olyan marad, de szerintem megéri
2011. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy megéri, az orrom meg lett egy nagy seb tőle :S
2011. júl. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!