Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, zsíros, lelapuló,...

Vékonyszálú, zsíros, lelapuló, hullámos hosszú hajhoz milyen frizura lenne jó?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodik a hajam, így 2 naponta mosni kell.

Ahogy megmosom, pár óra múlva már össze is esik.

Hol hullámos, hol kirúgja magát, véletlenül sem úgy áll, ahogy én szeretném.

Volt rövid, félhosszú is, de rettenetesen néztem ki vele.

Ráadásul elég széles is az arcom.

A sokadik fodrászom van, ha eljövök a fodrásztól max 1 órát tart a hajam, és vége.

Most, hogy hosszú, legalább össze tudom kötni, de így olyan unalmas. Sőt, újabban már így a fejemre tapad az egész.

Mit kezdhetnék vele?


2011. júl. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg használhatnál valami hajtőemelőt, hátha segít..vagy ha sok körkefével szárítós a hajad..lenne tartása :)
2011. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az előző mondott + hajlakk. Esetleg tupírozhatnád.

Amúgy meg nem muszáj összekötnöd a hajad. Meddig ér?

Csinálhatsz kontyot, befonhatod pl. Youtube-on renegteg ilyen vidi van. ;) Nézd meg őket! Tök jóók!:D

2011. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zsírosodás ellen arra való samponnal tudsz segíteni, emellett a balzsamot ne kend a hajtövedhez közel...

És az olyan frizurákkal, amiket elől kell feltűzni, sztem azokkal ki tudod húzni max. még egy nappal a hajmosást!


[link]

[link]

[link]

[link]

16L

2011. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kb. lapockáig ér a hajam


ilyen hajra való sampont próbáltam, az valamit segített. vagy hogy 3 napig bírja, de van hogy már másnap mosni kellene.


Most megpróbálom majd azt a hajtőemelőt. Milyen márkát érdemes venni?

Szárításhoz körkefét?? Milyet?

És hajlakból milyet lenne célszerű venni, ami ilyen hajtípusra jó?


Az összekötni-t nem szó szerint értettem. Az pont nem áll jól, de ilyen - olyan csatokkal fel szoktam tűzni az egészet.


A linkelt képek nagyon jók, így is próbáltam hordani a hajam, első nap még elmegy, ha nemcsak a hajtőnél, hanem a hajszálakat is megtupírozom. De másnap már tapad össze, még a tövén tudok is valamit alakítani, de a többi része esik össze.


És köszi a válaszokat!

2011. júl. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!