Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőne meg a...

Mennyi idő alatt nőne meg a hajam ekkorára? (képek)

Figyelt kérdés

Most ilyen hosszúságú a hajam:

[link]

És ilyent szeretnék:ű

[link]

[link]

[link]

[link]

A kérdések az hogy mennyi idő alatt nőne meg ekkorára a hajam?

Ha valamit számit akkor elárulom hogy göndör hajam van, és igy hogy ilyen rövid a hajam eléggé göndörödik, de azt is hallottam hogy ha megnől akkor nemlesz nagyon göndör inkább csak hullámos ez igaz?16/L


2011. júl. 9. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
fél vagy 1 év:) havonta 2-3 mm-t nő a haj
2011. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért , de az előzőnek mondom , hogy havonta 1-2 cm-t nő a haj , nem 3-3 mm-t.
2011. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

uhh én legalább 2 évre gondoltam, najó akk is megfogom növeszteni, nagyon szeretnék ekkorát, mert nemrég vágattam le ilyen kicsire és nagyon rossz kezelni, mert nagyon göndör, kinézetre még elmegy mondjuk.xDD

köszi a válaszokat!!

2011. júl. 9. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
már nem azért de amit linkeltél elsőnek majdnem olyan hosszu a haja mint a második képen linkeltetél , csak az elsőnek szinte már göndör ..ha kiegyesítenénk akkor hosszabb lenne az összesnél.
2011. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet igazad van.akk vegyétek az első képen lévő lánynak a haját ugy mintha sima lenne, mert nekem is göndör és kivasalva kkora mint igy most göndören neki..remélem értitek!! :) köszi h szoltál..jöhetnek még válaszok
2011. júl. 9. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:

oh én is nagyon szeretnék bimbó alá érő hajat:(

nekem is akkora kb a hajam mint a tiéd csak nekem egyenes fokozatosan van levágva.

2011. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amugy kinek mennyit no a haja ez nincs pontosra leirva.De olyan fel ev alatt meglesz.Nekemis ekkora volt es mostanra mar jovan mell allatt van :)) Hajra.
2011. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..én tényleg kb 2 évre gondoltam! neked is jó hajnövesztést!! :)
2011. júl. 9. 22:29
 9/9 anonim válasza:
2 év.Attól függ mennyire egészséges a hajad..:)
2011. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!