Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen árnyalatú ez a hajszín?

Milyen árnyalatú ez a hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek?Jó lenne ha számát is tudnátok?!Van valakinek hasonló hajszíne? Köszi!!!


2011. júl. 9. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

elé szép árnyalata van de látni lehet hogy nem csak szőkével van befestve hanem az még ki van világosítva satírokkal szerintem ezekkel a festékekkel hasonló árnyalatokat lehet elérni: [link]


[link]


[link]


és szerintem ha ezek közül valamelyikkel hajatfestünk hasonló lesz és ha pár világosabb satírt beleteszünk akkor ilyen vagy szerintem ennél szebb árnyalat is elérhető ezeknél világosabbal pl. jégszőke meg hasonlókkal nem érdemes hajat festeni mert az már túl mű és természetellenes hatást keltő. de persze ezek a dolgok attól is függnek hogy éppen milyen az aktuális hajszínünk.

2011. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,sokat segítettél!!!!!
2011. júl. 10. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!