Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne a manikűrösné...

Mennyibe kerülne a manikűrösnél egy francia manikűr?

Figyelt kérdés
Saját körmöm van nem tul nagy eleg kicsi de, már kilehet feteni francia manikűrre. Mennyibe keürlne ez nekem, ha szeretnék két körmömre még ilyne kis kövecskéket is. még nemvoltam ugyhogy nemtudom hogy megy ez:)
2011. júl. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pesten? Ahova én járok, ott manikűrrel (formázás) festéssel, díszítéssel együtt olyan 2000 Ft. szokott lenni.
2011. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. hát én egerbe mennék, de gondolom itt sem olcsóbb. Csak nem tudom kb. mekkora köröm kell hozzá.
2011. júl. 9. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A manikűrös tud vele csalni. A rövid körmökre is szép franciát lehet lakkozni! ;]
2011. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A francia manikűr nem egyenlő a francia lakkozással. Ha csak lakkozást szeretnél, akkor párszáz ft, ha manikűrt is, akkor 1500-2000.

Egyébként a francia (vagy korszerű) manikűr áztatás és bőrvágás nélkül történik, bőroldó folyadékot kennek a körömre, és lekaparják a rátapadt bőrt:)

2011. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm én francia manikűrt szeretnék de kikéne alakitani vmi.formát is neki, plusz zselés cuccot is rá hogy sokáig megmaradjon, de már emgérdeklődtem és itt 1500 ft a legalacsonyabb ár ami tökjo. köszi a válaszokat:)
2011. júl. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!