Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lósampon hajnövesztés céljából...

Lósampon hajnövesztés céljából szerintetek hogyan hatna?

Figyelt kérdés

nos ezt nem én találtam ki hanem a youtubon néztem growth hair faster videókat és ott megemlítette egy lány utána beírtam a keresőbe és sok ilyen videót adott ki.

szerintetek milyen hatással lehet az emberi hajra,kicsit bizarrnak tűnik nekem ez a dolog.Nem tezs kárt a fejbőrön?

esetleg vki volt olyan bátor és kipróbálta már?

Vvol olvastam hoyg a lovak sörényét nem szabad emberi hajra való samponokkal ápolni mert azokra a vegyszerekre érzékenyek,akkor biztos kíméletesebb sampont gyártanak a lovaknak.

mit gondoltok ?


2011. júl. 9. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
én ki nem próbálnám o.O ha annyira csodaszer lenne, akkor gyártanának belőle "emberi felhasználásra"..
2011. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Szépen meg fog nőni a hajad, de van egy kis mellékhatása, nyeríteni fogsz.
2011. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D jól van csak kérdeztem,
2011. júl. 9. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
hmm erről még nem hallottam, de mostmár engem is érdekelne:)
2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán kíméletes sampont akarsz vegyél sárga Dulgon kidset.
2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért lehet, hogy a lovak samponjába nem tesznek kőolaj származékokat mint az emberi samponokba, mivel lehet ártana neki, az embert meg nem izgatja mit ken a fejére.

Utána fogok nézni, mert engem érdekel a dolog. De ha már itt tartunk van kutyasampon is, az is hatásos lehet.

2011. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a kutyasamponra én is gondoltam,de valahogy a lósampon jobban érdekel mert a lovaknak szebb szép hosszú és csillogó sörényük sérójuk van.

itt egy videó

http://www.youtube.com/watch?v=2a4B7IJ-92A

2011. júl. 10. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
én hallottam a lósamponrol h szép hajat varázsol...de elvileg cs*szettbüdi lesz a fejed tőle:Delvileg...:Dnemtudom
2011. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kipróbálnám mert szerintem nem büdös a videóban ezt mondja a csaj,csak a beszerzése necces,nem szeretem a netes rendeléseket,ráadásul egy szaküzletben is kellemetlen lenne a megvétele nincs lovam:D és biztos nem modnanéám hogy nekem kellene a sampon.
2011. júl. 14. 17:59
 10/13 anonim válasza:
Szia ! Én hónapok óta azt használom, és nagyon jó :) A legjobb pedig , hogy erősödött és nő a hajam :D
2013. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!