Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Mi a modszer arra hogy a...

SOS Mi a modszer arra hogy a szorszalak lassabban nojjenek?

Figyelt kérdés
holnap megyek taborba, es jo lenne valami hazi praktika
2011. júl. 9. 21:18
 1/6 anonim válasza:
a gyantázással nem nő annyira gyorsan vissza..és nem iis olyan nagyon csúnya erős fekete szőrszálak nőnek kin helyette.. ogaz fájdalmasabb de kb egy hétig kitart..(azoknál több ideig kitart akik még nem borotválták a lábukat csak gyantázták.)
2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nekem holnap taborba kell indulnom, es csak orotva van itthon
2011. júl. 9. 21:27
 3/6 A kérdező kommentje:
*borotva
2011. júl. 9. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor vidd a borotvát és reggel vagy este, mikor zuhanyoztok, akkor gyorsan borotvált meg magad. :D én is így csináltam az osztálykiránduláson ( 3 naposon)
2011. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epiláld le, nekem 1-1,5 hétig nem kell vele csinálnom semmit. De borotvát vidd el a biztonság kedvéért, hátha kell. :D 16/L
2011. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen amit már ítak előttem, hogy a gyantától későb nő és az epilálástól is lassabban nő.

Valamnt kerüld a napot mert a nap hamarabb kihozza mint amikor árnyékos helyen vagy. (árnyékra arra gondolok pl. házban, nem pedig a fa alatti árnyékban) :)

Nekem elég világos bőröm van és mondtá ha barnulok akkor később látszik meg a szőr mert ugye a világos bőrön észrevehetőbb. szóval amikor egy kicsit napozok én is észreveszem, hogy hamarabb nő a szőr.

Hú bocsi, hogy iylen sokat írtam. :D

2011. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!