Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik valakinek a fehér...

Tetszik valakinek a fehér bőr? Még senkitől sem hallottam, mindenki barnulni akar. Vagy csak azért, mert divat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
imádom, h fehér vagyok, és hallani sem akarok barnulásról, én fehérnek születtem.
2011. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Engem már megdícsért egy bácsi az utcán, hogy milyen jó, hogy fehér bőrű lányt is látni, csak szétégett parasztlányok vannak. xD

Barátom is fehér párti volt, előző barátom is, és múltkor is megkaptam egy havertól, hogy tök jó. Szóval azért még van, akinek ez jön be. :D

Amúgy meg ott vannak a gótok, egyet se láttam még a szoliba sietni. XD

2011. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a fehér bőr tetszik. Bár számomra a porcelán fehér bőr taszító, olyan hulla hatást kelt, de egy normális, nem! napbarnított fehér bőr nagyon szép tud lenni.


Mellesleg a fehér bőr fiatalít.

2011. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ava87 ***** válasza:
Én szeretem, hogy alapból fehér a bőröm, bár azt sem bánom, ha lebarnulok (na nem nagyon tudok mondjuk). Sose mondta még senki, hogy barnuljak már le, mert hulla színem van, pedig tényleg elég világos színű vagyok.
2011. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Az ember színe a fehér!
2011. júl. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik!!!!
2011. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
48%

Vörös (a természetes fajta narancssárgás), és a világosszőke lányoknak fehér bő, barna, fekete hajúaknak inkább barna áll jól. Ez az én véleményem. :D


15/f

2011. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én barna vagyok és nekem sem tetszik a fehér bőr...viszont vannak olyan lányok akik hófehérek és vörös a hajuk...azoknak valahogy jól áll :)
2011. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!