Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenye barna hajba milyen...

Gesztenye barna hajba milyen színű csík?

Figyelt kérdés
Csak egy vastag csíkot akarok a hajamba.Milyen lenne jó?
2011. júl. 10. 22:51
 1/8 anonim válasza:
Szerintem szőke.
2011. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem semmilyen. én nekem mogyoróbarna hajam volt, és már bánom, hogy befestettem.(Mondjuk én az egészet festettem) Hidd el, miután azt akarnád hogy nőljön le, akkor meg tök hülyén fog kinézni, ha a hajtövedtől már jóval lejjebb van a melír. Szerintem nem éri meg, bár te tudod. Ha gesztenyebarna a hajad, akkor szőke helyett inkább a vöröset ajánlanám, az kevésbé feltűnő.
2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem epervörös! amikor lenő, akkor nem olyan csunya, mert nem nagy a kontraszt. és még jól is néz ki ;)
2011. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg képek tud valaki linkelni?
2011. júl. 11. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
én vöröset raknék, szerintem a szőke nagyon elüt, vagy ha szőkét szeretnél abból a sötétebbet válaszd. de szerintem a padlizsános is szép lenne.képet nem igazán találok.
2011. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet raknák bele: [link]
2011. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
élénkvöröset. de azzal nem értek egyet, hogy egy vastag. akkor már ink néhány közepesen vastagat, ha semmiképpen nem vékonyat akarsz, de akkor se egyet, az úgy csúnya
2011. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen csak barnába

2011. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!