Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből vissza barnára?...

Szőkéből vissza barnára? Hamarabb helyrejönne?

Figyelt kérdés
1éve festem szőkére a hajam az utolsó 4-5hónapba lettem hamvas szüke tehát nagyon fehér és vasalom is minden nap igy eléggé eltört egy jó 20centivel rövidebb is. ha visszafesteném barnára fokozatosan helyrejönne? ugyanúgy vasalnám:s
2011. júl. 11. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tök mindegy hogy milyen színű.Ráadásul ráadásul nem segítene festés hanem még jobban rongálná.Nem tudom hogy használsz e hővédőt.... ha nem akkor kellene.Minnél jobb fajtát.De ha otthon vagy akkor is kivasalod?És ha vasalod akkor nem nagy tincseket kell belevenni hanem kicsiket és azon 1x áthúzni nem többször.Kicsit hosszabb idő de most vagy még rosszabb lesz a hajad vagy pedig türelmes leszel.Én is vasalom.És nekem is az a baj hogy az iskolába minden nap.Most nyáron pihentetem.És már látszik is rajta.Nekem is van 2nagyobb tincs kiszőkítve amin azért látszik hogy jobban van rongálva.
2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Befestheted barnára,de akkor egy jó fodrászhoz menj,és festesd vele,mert ha otthon fested a szőke ledobja.Aztán hagyd,hogy lenőjön és többet ne fesd és ne vasald!
2011. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha befesti akkor ár akkortól nem kéne vasalnia.Mert ha megvárja míg lenő a festék akkor is vasalja közbe ugyan úgy rongálja az új haj részt.Első voltam.
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze én is úgy gondoltam,hogy miután befesti többet ne vasalja.
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az addog oké,h a szőke haj roncsol,de ha belegondolsz ugye a fekete azért roncsol mert annyi napot szív magába,és a barna is sok napot tud(ha sötétbarna),és jobb lenne ha inkább a hajvasalót tennéd le!

ha mégse szeretnéd akk vegyél ilyen hőálló hajra való permetet,és vasalás előtt használd azt!

2011. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barna színtől nem gyógyul meg a hajad. Állj le a vasalással, most nyáron úgyis megizzadsz, és semmit nem ér...
2011. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy helyrejönne mert az eredeti hajszínem barna tehát nem kéne havonta újrafesteni mert nem látszódna a lenövés
2011. júl. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!