Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknál szerintetek nem...

Férfiaknál szerintetek nem "meleges" a sötétbarna hajba melírcsíkokat festetni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy állna. :D

[link]


Balázsos sérón. :D


2011. júl. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Undorító Ocsmány Bu.zis!
2011. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:DDDDD


Az lemaradt, hogy világosbarna melír lenne.

2011. júl. 13. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..............

ezt vedd úgy hogy nyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehogy ezt csináld, ha nem akarod hogy napi 3 pasi megkörnyékezzen. vagyis ha nem akarsz homisan kinézni

2011. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy épp ezen gondolkodtam, hogy én is lebúzázom a melírozott csávókat... :D

Csak azért gondoltam rá, mert úgy jobban kijönne a formája a hajamnak.

(Már-már feketére hajazó sötétbarna, pont az a matt szín, hogy nem látszódik meg rajta a Balázsos állapot.)


Mondjuk volt egyszer így levágva a séróm, és mindenki dicsérte, rögtön észrevették.


Ez a forma egyébként jó? :D

És akkor a melír felejtős? :D

2011. júl. 13. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért seeeeeee melírozd. Mondjuk, akkkor már linkelhetsz képet a hajadról.:D

Egyébként, nem neked van Balázsos hajad, hanem Balázsnak van tiedes hajad... tudod örök igazság.:D

2011. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még nem vágattam le, jövő héten megyek fodrászhoz, és előtte feltettem itt is a kérdést. :D

Melírozás akkor valószínűleg nem lesz. :D

Pontosan, ahogy mondod. :D Még a végén Balázs is melíroztatna, aztán másból b.uzit nem szívesen csinálok... :s

2011. júl. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!