Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tragus piercing kérdések?!

Tragus piercing kérdések?!

Figyelt kérdés
Most szúrattam tragust, és fel van dagadva. Forgatni még nem merem, és nem is tudom. ugye nem fog beleforrni a fülembe? És mennyi a gyógyulási idő? Mehetek vele szoláriumba?
2011. júl. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
forgatni ne forgasd, de mindenképp tologasd ki-be, mert ha feldagadt rá fog nőni a bőröd. szolit sem ajánlanám, de ezt nemtudom.
2011. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkét fülemben, az egyiket magamnak szúrtam. A tapasztalatom vele az, hogy a kezdeti bedagadás ha nem megy le, akkor kell venni egy hosszabb szárat, én jóval az ajánlott cserélési idő előtt megléptem ezt és nem lett semmi baj. Annyira hosszút vettem, hogy belógott a hallójáratom elé, ha betoltam, de így ki tudtam küszöbölni, hogy belenőjön a bőrbe.


Nagyjából fél évig fájt, vagyis inkább érzékeny volt mindkettő, ha ráfeküdtem, de már nem emlékszem és lehet ez az én hülyeségem volt, mert a karikától a mai napig ugyanúgy elkezd fájni, mint az első hónapokban és lehet akkor is az volt benne.

2011. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az a baj h be van dagadva, és nem tudom forgatni, meg tologatni
2011. júl. 14. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hétig volt feldagadva, de nem fájt. Én nem forgattam, csak oda-vissza tologattam, később, amikor már lement a dagadás, magától is elfordult az ékszer a lyukban. Arra figyelj, hogy mindig csak tiszta kézzel nyúlj oda, és rendszeresen, naponta többször fertőtlenítsd.

Ha csak az egyik oldalon van, ne aludj rajta egy ideig és figyelj oda, hogy a hajad ne nagyon menjen oda, mert a hajszálon lévő szennyeződés is begyullaszthatja.

Szolizni még legalább két hétig ne menj!!! Kibírod anélkül is, első a gyógyulás!

2012. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ma csináltattad és nem tudod mozgatni ne aggódj ezen. Én 3 napig nem is mertem (a fertőtlenítésen kívül) hozzáérni és mégis rendben begyógyult.


Ha napokig ilyen, akkor nézesd meg azzal, aki szúrta, de hát majd fog ez javulni. Megvan a maga ideje.

2012. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!