Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Tegnap kozmetikus kinyomk...

SOS! Tegnap kozmetikus kinyomkodott, és most a fele piros bub már elmult viszont kb 20-30 seb lett az arcomon. Hogyan gyorsítsam meg a gyógyulást?

Figyelt kérdés
szombatra emberi állapotba kell hoznom magam, korrektor meg ilyenek nem jöhetnek szóba. vmi pakolás, vagy természetes házi pakolás, gözölés akármi segíthet? nagyon tragédia a fejem:(
2011. júl. 14. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél teafaolajas vagy agyagos terméket,ez fertőtlenít,de hámosít is.
2011. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
teafaolaj van itthon ha belekeverem az arclemosomba az megteszi?
2011. júl. 14. 06:57
 3/7 anonim ***** válasza:
körömvirágkrém
2011. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a napra.. ugyanis a fénye meg gyorsítja a gyógyulási folyamatot. :)
2011. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szombatra tuti helyrejön, nekem a gyógyulás 2-3 nap szokott lenni
2011. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darcy01 ***** válasza:
Hagyd sokat szellőzni. Egyébként a körömvirágkrém tényleg nagyon jó. Nekem bajuszgyantázás után mindig megjelennek a szám fölött apró fehér pattanások, amiket muszáj vagyok kinyomkodni. Ettől apró sebek keletkeznek. Én vékonyan bekenem őket körömvirágkrémmel (nagyon zsíros ez a krém, így csak estére), és néhány nap után sokkal jobb lett.
2011. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt mondta a kozmetikus h ne menjek napra mert a sebek helyén barna folt maradhat ami lassan gyogyul el. kamillateát javasoltak a gyulladásra és a varr eltüntetésére. körömvirágkrémet szentem kiprobálom. köszi
2011. júl. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!