Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajszárítás nélkül hülyén...

Ha hajszárítás nélkül hülyén áll a hajam, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

mert mindig azt írják, hogy hagyjuk magától megszáradni. de nekem akkor meg nem lesz túl szép a hajam..


hővédő spray(is) meg szilikonnal van teli, ami szintén nem tesz jót a hajamnak. sajnos a legtöbben van.


szóval akkor,megoldás?


2011. júl. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fond be, vagy csavard fel vizesen
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát erre nincs nagyon megoldas.Ahogy szarad ugy gyakrabban fesuld vagy torolkozovel szaritsd. Csavard fel (bar az se nagyon jo) De amugy hogy erted hogy nem lesz tul szep?
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor is lapos lesz. mert amúgy is elég vékony szálú a hajam, de ha nem csinálok vele semmit akkor még jobban lelapul.:-)

kell egy kis beszárítás a hajamnak.

fonástól meg tönkremegy. úgy olvastam, hogy nem lehet vizesen hajat fonni.

2011. júl. 14. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni, hogy félszárazan a fejem tetejére gumizom a hajam, és így hagyom megszáradni. Amikor kibontom, sokkal dúsabbnak hat. Nálam ez az egy vált be :)
2011. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!