Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha anya nem...

Mit csináljak, ha anya nem engedi, hogy szedjem a szemöldököm, de már nagyon szeretném? 14L

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szedd ki. Utána már úgy se tudja visszaragasztani neked őket. Szerintem ez nem egy olyan dolog, ami visszafordíthatatlan. Kiszedet, max megjegyzi, de nem tud vele semmit sem csinálni.
2011. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy te szedd ki, én még 20 évesen sem tudom úgy kiszedni, mint a kozmetikus. Nem olyan egyszerú az, mint egy borotválás. Először mindenképp kozmetikus csinálja meg.


Amúgy miért nem engedi? Nem hiszem, hogy bármi kivetnivaló lenne benne. Nem sminkelni akarsz, vagy ilyesmi...

2011. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért nem engedi, aztmondja, hogy korai lenne még meg ilyenek.
2011. júl. 15. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
én 13 éves vagyok de nekem a kozmetikus gyantával szedi ki és anya engedi
2011. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz , szedesd ki aztán már nem tud vele mit tenni. Meg amúgy is az egyik ismerősöm is csak 13 éves és már 12 éves kora óta szedeti a szemöldökét. Nem értem , hogy miért baj az.
2011. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy miért nem engedi? Nem hiszem, hogy bármi kivetnivaló lenne benne. Nem sminkelni akarsz, vagy ilyesmi...


Ja, mert ha valaki szedi a szemöldökét, az valószínűleg nem is sminkel, ugye? :DDDD


Egyébként elsőre tényleg ne te csináld, menj kozmetikushoz, vagy kérd meg az egyik tapasztaltabb barátnődet, h ő csinálja meg. Velem is így volt, egyszer bnőm megcsinálta, onnantól már nekem is ment. :)


21L

2011. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, asszem elmegyek kozmetikushoz. :D
2011. júl. 15. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd ki magadnak szerintem, csak ügyelj rá, hogy ne szedj bele, hanem csak alul szedd ki a különálló szálakat, természetes marad, de mégsem lesz bozont. :)
2011. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!