Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyhogy a barátnőm haja...

Hogyhogy a barátnőm haja sokkal gyorsabban nől mint az enyém?

Figyelt kérdés
a barátnőmnek háta közepétől kicsit lentebb érő haja van 2 éve levágta és ugyanolyan hosszú neki mint az előtt és méghozzá göndör neki. nekem már két éve ugyanolyan hosszú hátam közepétől föntebb érő és vasalom szóval egyenes.és még így is sokkal hosszabb.
2011. júl. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ne vasald
2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nem vasalom akkor se nől :(
2011. júl. 16. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő az, csak mindig letöredezik. Vágass 1-2 centit a végéből és soha többé ne vasald!
2011. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Tudom milyen, engem is idegesít. Más levágatta kleopátrára 1 éve, már ott tart, mint az enyém, én meg 3 éve nőttetem. Nem sok mindent lehet ez ellen tenni, legyél minél óvatosabb a hajaddal, hogy ne töredezzen annyira, az sokat segít. Hát remélem segít az én esetem: rengeteg létező oldalt elolvastam hajnövesztésről, és egy dolog van, ami nekem rengeteget segített. Nem fogod elhinni, mégpedig a fésülés. Nem mondom, addig sem téptem a hajam a fésűvel, de mióta ezt meghallottam, elkezdtem hihetetlenül óvatosan bánni a hajammal, olyan gyengéden fésülöm, hogy sok időbe telik, de megéri. Egészen lentről haladsz, egyre feljebb. Ha már kis "erőt kell kifejts", akkor ne erőltetsd, hanem menj még lejjebb, kezdd előről. És végülis ez ott látszott meg, hogy (ugyancsak olvasottak alapján) úgy döntöttem, hogy megyek 8 hetente vágatni a végéből, mert akkor tényleg keveset kell, meg sem látszik, és gyakran frissülnek a végek. Ez így is volt 2-szer, de akkor elkezdtem így fésülni a hajam, és mire harmadjára mentem, a fodrász 3 perc alatt megcsipkedte a végét, hogy csináljon valamit, aztán nem kért pénzt, mert annyira értelmetlennek találta :) tehát nagyon nem volt töredezett! máskor meg azt mondta, hogy "már nagyon kívánja a fésűt" :)) pedig ugyancsak 8 hét telt el. Hát ez nekem nagyon kézzel fogható eredmény volt. Más módszert nem tudok, ami szembetűnő eredményt hozna
2011. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike! én nem rég vágattam kb. 3 hete. és azért vasalom mert ha göndören hagyom 3×akkora fejem lesz. szóval olyan mértékben dúsabb lesz, hogy azt nem bírom,majd teszek fel képet linkelem és megnézitek:D
2011. júl. 16. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!