Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy bőrfelület gyakori leégése...

Egy bőrfelület gyakori leégése utáni kockázatos bőrráknak mik a tünetei?

Figyelt kérdés
A lapockám környékén gyermekkoromban sokszor leégtem, melynek hatására szeplők alakultak ki azon a területen. Azóta nagyon vigyázok, de a mai napon ismét sikerült ugyanott leégnem. Ha kialakulna valami baj, annak mik a tünetei? Illetve a bőrgyógyász mit tehetne? Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 16. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tünetei a megváltozott bőrfelület.Ha kialakulna aminek kicsi az esélye jelenleg akkor műtét,szövettani vizsgálat.De mégegyszer írom,nem hiszem!
2011. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap égtem le, éjszaka fájt, mára azonban enyhült a fájdalom. Úgy veszem észre, kezd barnulni, azaz nem hámlik, hanem átmegy barnába. Ebben az esetben is fennállnak a veszélyek?
2011. júl. 17. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A veszély nem most inkább évek múlva lesznek láthatóak.Most a bőr még fiatal,ha majd veszít vizet és zsírt akkor derül ki mit is okozott.Mikor kevésbé lesz ellenálló.De ez az egy eset miatt nem hiszem.Folyamatosan kellene kitenni ilyen égésnek.Most ápold,hidratáld,nyugtasd.
2011. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én 25 éves vagyok, és utoljára kb 3-4 éve égtem le ezen a helyen, gyermekkoromban viszont nagyon sokszor, emiatt is félek. Most úgy veszem észre, hogy lehámlás helyett kezd átmenni a leégett terület barna színbe.

2011. júl. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!