Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szúnyogok mért engem csípnak...

A szúnyogok mért engem csípnak jobban, mint a szobában lévő másik személyt? őt egyáltalán. Jobb a vércsoportom v. csak szeretnek? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A büdösre mennek.
2011. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a másik személy dohányzik vagy a vércsoportotok téll más
2011. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
édesebb a véred(:
2011. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Édes a véred :Đ
2011. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka de biztosan van valami különbség "vér és vér" között mert a vérszívók tényleg valakit előszeretettel csípnek és van akit nem. Nálunk édesanyám a szúnyogok nagy favoritja, ha ő is ott van akkor mindenki megnyugodhat mert a szúnyogok úgyis őt csípik meg. Engem meg pl a kullancsok nem szeretnek, egyszerűen lemásznak rólam... Soha életemben nem volt bennem kullancs pedig jártunk sokszor jó kullancsos helyen ahol mindenkibe belementek, de belém nem.
2011. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emberi bőr váladékot (izzadságot pölö) termel, aminek szaga van. (Még akkor is, ha mi nem érezzük) A rovarok érzékenyek a szagokra, és neked olyan szagod van, amit imádnak a szúnyogok.
2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát...igen más a vércsoport vagy közelebb van hozzád. Fura én idén hál' istennek még 1 szúnyoggal sem találkoztam :D meg se csípteh. huhhh! :D
2011. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elég gáz ha te még nem láttál szúnyogot utolsó :)

Amúgy kérdező,engem se csípnek ha valaki van velem.

2011. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a szúnyogok jobban kerülik a dohányzókat!

meg akik tele vannak b vitaminnal... mióta nekem szednem kell a vitamint azóta nem csípnek meg a szúnyogok... és vércsoportól is függ. :D

2011. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:23: én azt írtam IDÉN!!! hahó ha olvasni se tudsz inkább ne kötekedj ;)
2011. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!