Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ugyanolyan marad?

Szerintetek ugyanolyan marad?

Figyelt kérdés
rövid, váll alatti hajam van, elég sokat vasalom és a vége elvan eléggé törve. multkor 2 hétig felfogtam kontyba, nem vasaltam, és kicsit mintha rendbejött volna. szerintetek ha szeptemberig igyhordom szebb lesz a hajam ? :D nem lesz annyira eltörve ?:D
2011. júl. 17. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
de, ugyanolyan lesz. annak már annyi, le kéne vágni a végét. amúgy is minek vasaltad annyit? csak elcseszted a hajadat.
2011. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen abból kéne vágatni...:S Viszont nagyon jót teszel a hajaddal, ha hetente 1x raksz rá hajpakolást is, akár magad csinálod akár boltban veszed. Még valami...ha vasalod a hajad mindenképpen használj hővédőt... mert anélkül a hajvasalás a legmegfelelőbb út a kopaszodáshoz...
2011. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de igyis rövid a hajam,nem szeretnék vágatni.:S:S hővédőt szoktam.:D pakolásból milyen pakolást..?
2011. júl. 17. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor tépesd meg, lejön valamennyi a hajadból, de a hossza megmarad
2011. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem az al latte hajpakolás jött be a legjobban, fodrászom is ezt használja:) Hihetetlenül olcsó (én 880ftért vettem) 1literes!!! nagyon sokáig elég, szóval nagyon megéri az árát:) arról nem is beszélve, hogy csodát művel a hajjal:) itt egy kép róla: [link]

ja és csak fodrászkellékesben kapható:) remélem segítettem:)

2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. és még az illata is isteni:)
2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyonszépenköszönöm.:) majd megnézem.:)
2011. júl. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!